Sunday, January 1, 2017

happy new year عام سعيد З новым годам 新年快乐 sretna nova godina bonne année Frohes neues Jahr Καλή Χρονιά 새해 복 많이 받으세요 feliz año nuevo


No to jest! Nowy Rok 2017! 
Oby był dla Was jak najwspanialszy, pełen zdrowia, uśmiechu na twarzy, radości ducha oraz przyniósł Wam wiele obfitości w każdej dziedzinie życia! 
Niech Wasza motywacja do nauki języka angielskiego rośnie z każdym dniem tego roku a postępy niechaj będą widzialne i słyszalne we wszystkich sytuacjach, w których będziecie musieli komunikować się w tym pięknym języku!

A co do bloga... Jak zauważyli bywalcy, blog po krótkim okresie zmniejszonej aktywności na nowo i pod pełnymi żaglami rusza na morza ludzi uczących się angielskiego oferując ciekawe wpisy poświęcone bogactwu języka angielskiego, czyli słownictwo, zwroty, idiomy, kolokacje, ale także posty zorientowane na ćwiczenie słuchania i pisania! 

Blog zaistniał w 2012 roku, więc to już pięć lat skutecznego blogowania oraz ponad 400 000 odsłon! Jest się z czego cieszyć i co świętować! Bardzo Wam dziękuję za regularne odwiedziny i zachęcam do aktywności na blogu!

Od stycznia porządek postów na blogu jest następujący:
  • w poniedziałki: Sherlock Holmes
  • we wtorki: Quick Question
  • w środy & soboty: Translate It
  • w czwartki: New Word
  • w piątki: Prick Up Your Ears

Zapraszam!No comments:

Post a Comment

Say something here!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...