Tuesday, April 12, 2016

Chcesz uczyć się angielskiego oglądając filmy? Jest na to sposób...

Jest taka strona, dzięki której w przyjemny sposób, bo oglądając filmy po angielsku z napisami, będziesz mógł/mogła zapamiętywać więcej ciekawych słówek, zwrotów i konstrukcji...

Być może już słyszałeś/aś o tej stronie i teraz ponownie zostaniesz zachęcony/zachęcona do jej przetestowania! A jeśli nie, to tym bardziej mi miło zaprosić Cię do przetestowania mojego ostatniego znaleziska w sieci, czyli tej oto strony (wal myszą tutaj).

Oglądanie filmów w oryginale jest w ogóle super, ale z napisami mają tę zaletę, że widzisz i czytasz to co słyszysz. Rozumiesz też więcej, masz większość radość z oglądania i... co najważniejsze możesz film zatrzymać tam, gdzie Ci się podoba i zapisać sobie takie czy inne słówko!


I dla jasności... nie reklamuję tu niczego za pieniądze :) Po prostu wpadła mi w ręce ta strona i od razu chciałem się z Wami podzielić tym znaleziskiem... ku skuteczniejszemu przyswajaniu języka angielskiego! Żeby oglądać filmiki, nie musisz się nawet rejestrować; jest wiele filmów dostępnych bezpłatnie! Wystarczająco dużo, żeby poznać wiele interesujących słówek!

No i co Wy na to?

No comments:

Post a Comment

Say something here!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...