Monday, October 13, 2014

Are you a heatbag?Hi there!

Source: http://www.dobra-apteka.pl/
Co dobrego w poniedziałek z rana? Samo słowo poniedziałek nie kojarzy się najlepiej, a do tego 'z rana'... Cóż... jeśli ktoś biega do szkoły... to to pytanie na pewno nie wywyoła najlepszych skojarzeń :) A jeśli ktoś biega do pracy... no cóż... to zależy od pracy i szefa. Jeśli więc masz pracę marzeń i idealnego szefa... to i tak pewnie nie chce Ci się iść do roboty.

Tak czy owak, słówko na dzisiaj to:

HEATBAG

Stąd moje pytanie: Are you a heatbag?

A teraz Twoja odpowiedź: "Skąd mam wiedzieć, czy jestem heatbag, czy nie, skoro nie znam znaczenia tego słowa!"

No tak, ale zaryzykujmy...  będzie więcej śmiechu: "Are you a heatbag?"
No cóż, jeśłi odowiedziałeś "No." - to gratuluję. A jeśli "Yes." - to współczuję :)

HEATBAG to słowo, którego raczej nie znajdziesz w normalnym słowniku, a może się przydać, choćby dlatego, żeby odpowiedzieć na moje dzisiejsze pytanie!

HEATBAG to osobnik, który w dziwny sposób ściąga sobie na głowę różnego rodzaju problemy. Jest to też termofor - jak na obrazku, ale o tym nie będziemy dzisiaj mówić...

Are you a heatbag then? I hope not! It's not nice when you have this dubious power of attracting problems. Of course, all people will have problems to solve every now and then but when you notice that your number of problems is more than the average, I guess you need to call yourself a HEATBAG. What can you do? Well, I'd recommend analyzing your life, your decisions and your choices. Are they good? Are they well-pre-thought? Look back to follow any chain of events that made you find yourself in trouble. Do you see any suspicious moment in the process that resulted in your miserable situation at the end?

Tell me your story. What problems do you have? Why? Are you a heatbag?

No comments:

Post a Comment

Say something here!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...