Saturday, February 16, 2013

Sposób na języki? Sprawdź MULTIKURS!Każdy pracodawca poszukuje teraz pracowników władających co najmniej jednym językiem, a każdy chciałby móc spokojnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Niestety, na co dzień brakuje nam czasu i sił, by po zajęciach i pracy jeździć jeszcze na kursy językowe i spędzać dużo czasu na lekcji.

Na szczęście są kursy online, które zyskują sobie coraz większą popularność, nie tylko wśród studentów. Jakie są ich zalety? Korzystasz z nich, gdzie chcesz i kiedy chcesz, wystarczy mieć dostęp do internetu. Na naukę poświęcasz czas tylko wtedy, gdy masz na to siłę i ochotę.

Program nauczania realizujesz we własnym tempie, dostosowanym do twoich własnych możliwości, a nie do grupy innych uczniów. Wbrew pozorom do nauki języka nauczyciel nie jest niezbędny. W kursach językowych platformy Multikurs.pl program jest ułożony tak, że różnorodne kursy i ćwiczenia z powodzeniem go zastąpią.

Kursy intensywne Multikurs.pl  nauczą cię gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu i czytania w obcym języku. Kursy słówkowe nauczą tysięcy słówek dzięki innowacyjnemu Systemowi Inteligentnych Powtórek. Dzięki animowanemu kursowi konwersacyjnemu poznasz słownictwo potrzebne w najczęstszych sytuacjach komunikacyjnych.

W ofercie Multikurs.pl znajdziesz także programy z bestsellerowej serii „Profesor”, m.in. „Profesor Henry” i „Profesor Klaus”. Wszystko w wersji online! W Multikurs.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Platforma oferuje możliwość nauki aż dziewięciu języków obcych.
 
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Multikursie, po prostu odwiedź naszą platformę: www.multikurs.pl lub nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Multikurspl.

Got any experiences with Multikurs? Share here...

No comments:

Post a Comment

Say something here!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...